Skocz do zawartości

Podanie SpizganySkurwiel

Spizguś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: LST.SpizganySkurwiel

2. Wiek: 26

3. Twój SteamID: STEAM_0:0:505864492

4. Link do gametracker:https://www.gametracker.com/player/LST.SpizganySkurwiel/51.77.49.69:27015/

5. Twoja znajomość komend amx (0/10): 9

6. Doświadczenie: Bardzo duże. W Cs'ka gram od 12 roku życia. Prowadziłem dawno temu własną sieć serwerów. Z powodu braku czasu oddałem sieć kumplowi i niestety padła.

7. Coś o sobie: Nie lubię pisać o Sobie. Niech inni mnie ocenia. Napisze tylko, że mam na imię Grzegorz, Lubię grać w Cs i mam zajebistego syna !

8. Dlaczego właśnie Ty?: Myślę, że z moim doświadczeniem jestem w stanie pomóc w dalszym rozwijaniu sieci i pilnowaniu obowiązków na serwerze.

9. Przeczytałeś i zgadzasz się z regulaminem?: Yes, of course !

• Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na TAK 

Wiek + 

Steam + 

GT + 

AMX +

Doświadczenie  ma byłem opiekunem i właścicielem serwerów na jego sieci ma progres chłopak

• Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie iż jest wystarczająca liczba administratorów serwera. I pisanie że dodatkowa para rąk mojego dania nie zmieni 

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Super! (+1 pkt) 1

Narazie nie potrzebujemy więcej osób do pomocy. Ja ogólnie nigdy nie słyszałem żebyś jakkolwiek się udzielał, jesteś aktywnym graczem ale niestety.

• Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. | Regulamin | Warunki użytkowania | Polityka prywatności.