Skocz do zawartości

Głosuj na serwery

Zaprszamy do głosowania na nasze serwery!

Głosuj

Wesprzyj Nas

Przekaż datek, aby wesprzeć społeczność!

Wpłać

Własna ranga

Wyróżnij się i stwórz własną rangę!

Stwórz

Podanie Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Mateuszek.

Imię: Mateusz

Staż na sieci: 20 Kwietnia 2020 (Większa aktywność od 15.09.2020)

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić forum?: Jestem zawsze z rana, popołudniu i wieczorem (nie wiem ile godzin dziennie no, ale na pewno z 4-5) 

Jakie masz doświadczenie?: Byłem Opiekunem redakcji, także zamykanie tematów/Pilnowanie porządku i inne sprawy są mi znane.

Jaki dział Cię interesuje?: Całe forum. ;) 

Kilka zdań o sobie: Większość ludzi mnie tu zna i wie kim jestem, ale przedstawię się dla nowych osób. Jestem Mateusz ma 26lat i zazwyczaj jestem osobą miłą i pomocną. ;) Zdarzy mi się popełnić błędy (czasem ciężko jest mi się do błędu przyznać, ale pracuję nad tym😅) Uważam się za osobę sprawiedliwą i nie patrzę, czy osoba łamiąca regulamin to mój kolega/koleżanka, jeśli ktoś łamie regulamin to staram się upomnieć, a na samym końcu dawać kary.

Dlaczego akurat Ty?: To dobre pytanie. 🤔

1.Myslę, że @ *Ptysia* wskoczyła już na "wyższy poziom" i przyda jej się pomocna dłoń, bo dziewczyna robi tutaj tyle rzeczy, że czasem mi głupio (redakcja, forum, serwery) Przypominam tylko, że Werka też ma (niby) jakieś życie prywatne. XD ahahaha

2.Rekrutacja jest ON, więc administracja szuka dobrej osoby na wymagające stanowisko. :D 

3. Co prawda nigdy nie byłem moderatorem, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Oczywiście, jeśli nie sprawdzę się w roli moderatora to śmiało przyjmę degradacje.

4.Nie było na mnie ani jednej skargi w roli redaktora ani admina (Co prawda jedna osoba zwróciła mi uwagę, która na początku źle odebrałem, ale z czasem się poprawiłem) :) 

Wymagania:

-Minimum 17 lat (spełnione)

-Brak ostrzeżeń na swoim koncie (spełnione)

-Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej 3 miesiące przed złożeniem podania (spełnione)

-Minimum 100 postów (spełnione)

-Znajomość ortografii i zasad pisowni (50/50)

-Znajomość regulaminu (znam)

-Rozpoznawalność oraz aktywność. (Nie mi oceniać rozpoznawalność, ale aktywny jestem)

Obowiązki:

-Moderowanie tematów, (+)

-Poprawianie treści tematów oraz jego tytułu (+)

-Karanie użytkowników za nieprzestrzeganie regulaminu (Wolałbym nikogo nie karać, jak będę musiał to na pewno to zrobię)

-Pomaganie użytkownikom (+)

-Być często aktywnym na forum. (+)

Na sam koniec chciałbym prosić każdego wypowiadającego się w podaniu, żeby podał argumenty (na tak/na nie) 

Nie lubię, gdy ktoś piszę (jestem na tak bez podania argumentu) 

Pozdrawiam Mateuszek. 😎✌️

Ps. Zielony to mój ulubiony kolor, także... 😎 #MatiMusisz!

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gimbek

+ Staż na forum bardzo duży 

+ Aktywny na tyle ile może (każdy ma swoje życie)

+ Wymagania ma spełnione

Oczywiście, że na tak

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Hmm... 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • RGB
Happy :)
Właściciel

To ja również się wypowiem bo wiedziałem że złożysz podanie.

Złożyłeś podanie na redaktora dokładnie 12 listopada tamtego roku. Twoja praca jako Redaktor nie jest zbyt dobra, nie oszukujmy się. Nie chodzi mi tutaj o Twoją pisownie tylko o Twój zapał do pracy. Mnóstwo razy mówiłem do reszty administracji że jako redaktor nie wypełniasz swoich obowiązków. Był taki czas, gdzie nie tylko ja pisałem do Ciebie żeby się dowiedzieć czegoś o Twoich nowych pracach. Z każdym dniem przeciągałeś więcej i więcej, ale w końcu po dłuższym czasie się doczekaliśmy jakichkolwiek efektów. 

Posiadasz rangę redaktora i zrobiłeś tylko 10 wywiadów i kilka cytatów dnia. Moim zdaniem, za mało robisz przy tej randze, a dopiero co "może" być z rangą moderatora. Ranga o wiele wyższa od Ciebie robi Twoją "brudną" robote w Twoim dziale i wspomnę że, zajmuję się wszystkimi działami w dziale redkacji, więc moim zdaniem narazie powinieneś się trzymać aktualnego działu i najpierw się tam wykazać. Pozwól że Cię zacytuje - "Takie prace nie zajmują 2 godziny". Popatrzmy, 2 tygodnie pisałeś wywiad (przynajmniej mi tak mówiłeś) i nie będe już wspomniał z kim. Ten wywiad był krótszy od mojego którego mi się udało przeprowadzić w dokładnie godzinę. Faktycznie, każdy ma Życie prywatne więc nie będę wnikał, ale podejrzewam tutaj lekką ścieme.  Tak jak mówiłem, moim zdaniem powinieneś się wykazać w dziale redakcji a nie pchać się na rangę wyżej, mimo że miejsce jest wolne. Gdyby nie ciągłe skargi na Ciebie z wyższej półki, to nie miałbym nic przeciwko. Może inni będą na tak bo Cię lubią. Ja niestety oceniam Twoją prace. 

Nie traktuj tego jako słów od właściciela bo ranga tu nie ma znaczenia :D 

• Lubię to! (+1 pkt) 4
  • Kocham to! (+1) 1

ezgif.com-gif-maker (1).gif

➤⠀S⠀P⠀E⠀C⠀S
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬⠀▬▬▬⠀▬▬⠀▬

CPU: Intel Core i9-10850k 4.9Ghz

CPU AIO Cooling: NZXT Kraken z63 280mm

RAM: Corsair Vengeance RGB PRO 16GB 3600mhz

GPU: Nvidia Geforce RTX MSI 3080 Suprim X 10GB

Motherboard: MSI MPG Z490 Gaming PLUS

Power Supply: Corsair RM850x

Tower Case: LIAN-LI PC-O11 Dynamic E-ATX Mid-Tower

Keyboard: Razer Huntsman Elite 

Headset: Razer Kraken V2

Mouse: Logitech G502 HERO

Memory: Seagate baracuda 1TB, Kingston SSD 240GB, Samsung 970 EVO Plus 500 GB

Monitor #1: Samsung Odyssey 27" 240hz QLED

Monitor #2: BenQ GW2475H

Odnośnik do odpowiedzi
Pietrek90
Premium

Wszystko dokładnie przeczytałem i  uważam że osoba @ Mateuszek.  nadaje się na Moderatora ponieważ

+ Widziałem jak na sb upominał osoby o zachowanie  Kultury na sb  czy wypowiedzi max 3  

+ Chęci  do pomocy Administracji 

+ Wiek 

+ Aktywność spora na forum i na ts3 co widzę zawsze można z nim pogadać  jest sympatyczną osobą i jak każdy zasługuje na szansę .

+ Wszystkie wymagania ma spełnione to bardzo dużo 

+ Chce czegoś nowego spróbować i to jest plus 

+ Zna Regulamin 

+ Ładnie napisane podanie widać że zależy :)

Ps. Zawsze można zabrać rangę Moderatora jak coś złego coś zrobi każdy zasługuję na szansę i jestem na duże Tak nie jesteśmy robotami tylko ludzmi  :P każdy jakieś błędy popełnia ale uczymy się na błędach 

Powodzenia ,Pozdrawiam 

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Hmm... 1

e628226d1d2e3359gen.png

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie jestem trochę sceptycznie nastawiona do tego podania.

Owszem udzielasz się na sb i spędzasz sporo czasu na forum, ludzie Cię znają, co jak najbardziej na plus, ale również mam kilka zastrzeżeń.

Biorąc pod uwagę to, że zauważyłam, że we wszystkim musisz być "najlepszy", obawiam się, że będziesz się wywyższał mając tą rangę. (Oczywiście to tylko obawy, nie mówię, że na 100% tak będzie). Lecz niejednokrotnie udowodniłeś, że lubisz się przechwalać oraz "zawsze" masz rację.

Przykładem tego jest niedawna sytuacja, kiedy myślałeś, że chłopak napisał 4 wiadomości pod rząd, poprawiłeś go, co było jak najbardziej na plus, bo pilnujesz porządku na forum (jak na razie pomińmy to, że to było błędne zwrócenie uwagi), ale nie podobało mi się to, jak się szczyciłeś, że kogoś poprawiłeś. Podobnie było kiedy ostatnio wygrałeś konkurs na forum, wtedy również odniosłam wrażenie, że masz się za lepszego od innych. Myślę, że jako moderator takie zachowanie nie powinno mieć miejsca i powinieneś zacząć traktować się na równi z innymi, a nie jako ktoś lepszy, a nawet najlepszy.

Teraz wróćmy do tej sytuacji, gdy zwróciłam Ci uwagę, że jesteś w błędzie. Stwierdziłeś, że Ty przecież masz zawsze rację i to wszyscy inni się mylą, ale Ty nigdy. Zdaje sobie sprawę, że to było napisane żartobliwie, (Przynajmniej mam taką nadzieję xD) ale skoro startujesz na wyższą rangę, myślę, że powinieneś nauczyć się przyznawać do błędu, a nie zrzucać winę na innych. (Niby napisałeś, że nad tym pracujesz, ale nie jestem co do tego jakoś bardzo przekonana) 

Znajomość ortografii oraz zasad pisowni nie będę oceniać, też nie jestem jakimś orłem w tej dziedzinie, osobiście nie widzę u Ciebie wielu błędów, ale gdy komuś to nie odpowiada i zwraca Ci uwagę w tym temacie (@2.png Oleczka.  ma oczy dookoła głowy, skubana!) powinieneś wziąć to na klatę, a nie pisać coś w stylu, że przecież nie musi tego czytać, skoro jej to przeszkadza. 

Chciałabym się również odnieść do tego co napisał @ Happy :) . Również uważam, że lepiej by było gdybyś najpierw wziął się bardziej do pracy jako redaktor, dopiero później myślał o kolejnych rangach (a nie, że rekrutacja została otwarta, a Ty od razu się rzucasz na nową rangę, nie pielęgnując poprzedniej) bo z tego co również zauważyłam oprócz tych wywiadów, to za dużo to tam nie robisz. (Tak, wiem, ile czasu robi się wywiad, ale w porównaniu z tym ile w redakcji robi @ *Ptysia*, to myślę, że to mało, nawet za mało)

Reasumując ciężko powiedzieć czy jestem na tak, czy na nie, są rzeczy, które jak najbardziej są na plus, ale też wiele rzeczy w Twoim zachowaniu, które powinieneś poprawić, (Przynajmniej według mnie) skoro chcesz zostać moderatorem. Bo mając tą rangę powinieneś dawać przykład innym, a pytanie brzmi: Czy jesteś dobrym przykładem? 

Na koniec: Zastanów się, może faktycznie lepiej by było tymczasowo poświęcić więcej czasu redakcji, a podanie na moderatora złożyć za jakiś czas.

No i w sumie tyle mam do powiedzenia, mimo wszystko życzę powodzenia i przesyłam pozdrowienia. :D 

• Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Haha 1
  • Kocham to! (+1) 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
*Ptysia*
Admin

Wypowiedzi wyżej potwierdziły tylko moje podejście. Jestem pewna, że stać Cię na większa aktywność i liczę, że to nadrobisz - bo oboje wiemy, że masz co. Nie mam gwarancji, że po dostaniu rangi nagle zaczniesz wykazywać się większą aktywnością, uważam, że najpierw powinieneś zadbać o redakcje, wykazać się i pokazać co potrafisz a potem mierzyć wyżej. Na ten moment podanie odrzucam, nadrobisz zaległości, pokażesz że Ci zależy i zobaczymy co będzie dalej. 

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
*Ptysia*
Admin

podanie_off.png

• Haha 1
  • Kocham to! (+1) 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 Dusz

Brak zarejestrowanych Dusz przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. | Regulamin | Warunki użytkowania | Polityka prywatności.