Skocz do zawartości

Głosuj na serwery

Zaprszamy do głosowania na nasze serwery!

Głosuj

Wesprzyj Nas

Przekaż datek, aby wesprzeć społeczność!

Wpłać

Własna ranga

Wyróżnij się i stwórz własną rangę!

Stwórz

Rekomendowane odpowiedzi

Refleks mordo

Cześć, zrobiłem coś najgłupszego na świecie więc  odchodze żeby takie akcje się nie powtarzały.
Mam nadzieje że tym osobom co pomogłem to pomogłem i będą o mnie pamietać 
to była najlepsza sieć na której grałem dużo pracy w nią włożyliście, chce żebyście nie brali że mnie przykładu 

jeśli będzie możliwość żebym wrócił to wracam 
                                                                                          naprawde chce wrócic ale takiej możliwości nie ma 
                                                                                             Pozdriawam ubt team jak i adminów i właścicieli             
                                                                                                       może kiedyś wrócę jeśli bedziecie chcieli 
                                                                                                                         dziękuje jeszcze raz za wspólne granie

Bez tytułu.png

dd.png

Odnośnik do odpowiedzi
Adrian.

Nikt Ci nie każe odchodzić. Zostałeś tylko zdegradowany z Admina ale to nie oznacza że to cię skreśla całkowicie z sieci. Za jakiś czas jak by wszyscy zobaczyli poprawę w twoim zachowaniu mógł byś znowu napisać podanie na admina i myślę że było by przyjęte. Ban minie i będziesz mile widziany na serwerze jak i na forum oczywiście :D.  Ale zrobisz jak uważasz. Siemka 

• Kocham to! (+1) 1
Odnośnik do odpowiedzi
SzusteR

Tak jak Adrian mówi, to że degrada dostałeś nie oznacza że jesteś już skreślony. 

Trochę dziwne podejście że odchodzisz, zamiast zostać i pokazać że potrafisz się zmienić, być dojrzałym jak to na 20 latka juz przystało ?

Odnośnik do odpowiedzi
Refleks mordo
Napisano (edytowane)

roz*****em wasze zaufanie do mnie wiec po co mam tu siedziec?  dostalem tego admin powinienem innaczej sie zachowac moj blad wiec odchodze chyab ze adminow bedzie brakowalo to pomoge ale tak o narazie nie mam po co tu grac 

Edytowane przez *Ptysia*

Bez tytułu.png

dd.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • RGB
MAJESTIC
Właściciel

Czym różnią się wirtualne serwery publiczne od realnych miejsc publicznych pod względem zachowywania się? Obrażanie/wyzywanie ludzi czy to z przyczyną, bądź bez również ma miejsce w Twoim przypadku, np. na przystanku autobusowym? Myślicie, że serwer to "coś" innego, i na nim można, bo przecież to Internet, i najwyżej dostaniecie kicka, bądź bana, lecz rzeczywistość jest zgoła inna, a w realnym świecie za takie traktowanie można dostać kicka na zęby, albo bana na życie [*] jak się trafi na wariata. Traktuj ludzi, w jakiejkolwiek formie byś z nimi nie obcował, z należytym szacunkiem, bo w innym przypadku świadczy to o Twoim braku kultury.

Następnym razem proszę się zachowywać odpowiednio na serwerze, ponieważ na nim przebywają inni ludzie, którzy nawet jeżeli nie mają nic wspólnego z daną sprawą, to być może nie chcą czytać obelg, tak jak zapewne Ty nie chcesz na ulicy słyszeć obelg. Warto też wziąć pod uwagę, iż są gracze nieletni - czy powinno się dawać im taki przykład? Odpowiedz sobie sam. Minie ban, zapraszam na serwer. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, a jedynie należy wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji. 

Zamykam, bo to nie serwis do użalania się nad sobą. salut 

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Kocham to! (+1) 1
  • Super! (+1 pkt) 1

pobrane.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • RGB
MAJESTIC
Właściciel

temat_off.png

pobrane.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Refleks mordo odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 Dusz

Brak zarejestrowanych Dusz przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. | Regulamin | Warunki użytkowania | Polityka prywatności.