Skocz do zawartości

Głosuj na serwery

Zaprszamy do głosowania na nasze serwery!

Głosuj

Wesprzyj Nas

Przekaż datek, aby wesprzeć społeczność!

Wpłać

Własna ranga

Wyróżnij się i stwórz własną rangę!

Stwórz

Rekomendowane odpowiedzi

• Opiekun AntiCheat
kaszel
Opiekun AC

Nick: kaszel

Opisz znajomość AMXBans: Wcześniej nie miałem okazji do wgłębienia się bardziej co do AMXBansa, z wiadomych powodów, lecz mam wrażenie że szybko bym się w tym odnalazł bo szybko się uczę.

Czy pełniłeś kiedyś funkcję UBT: W żadnym wypadku.
Link do banid: https://banid.pl/kto?to=0:1:423650173

Doświadczenie: Na wcześniejszej sieci, wręcz rodzimej, udało mi się pare zgłoszeń porobić i nie widziałem gracza uniewinnionego co po tym, tak samo nawet jeśli chodzi o adminowanie, to udało mi się jakiś spory czas temu uaktywnić szósty zmysł co do dziwnych głów i śmiesznego movementu po stronie podejrzanych, nawet jeśli cały czas byłem w trakcie gry, po stronie drużyny przeciwnej lub w tej samej drużynie. A co do stażu w csa, wydaje mi się że 6 lat to spokojnie w tego naszego staruszka gram, może i więcej, kto to tam wie.

O sobie: Jeszcze się uczę, a tak myślę że jestem komunikatywną osobą, chętną do pomocy jeśli coś się dzieje, a tak ogólnie to młody i gniewny, wiadomo, krótko i na temat w sumie.

Dlaczego Ty: Wyszła propozycja od jednego z szefów tego całego gangu hadesiaków, więc stwierdziłem jeśli mogę, to pomogę. A myślę że znam się w miarę na ocenie demek, także czemu nie, lubię stawać przeciwko nowym wyzwaniom.

Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198807566075/

• Lubię to! (+1 pkt) 2
  • OMG 1
  • Kocham to! (+1) 6
Odnośnik do odpowiedzi
Cadency

PRZEJDZIE SZKOLENIE I BĘDZIE Z TEJ MĄKI CHLEB, KTOŚ MUSI BRUDNĄ ROBOTĘ ROBIĆ TAKŻE NA MOCNE TAK ?

• Kocham to! (+1) 2

mamo bo mi sie przypomnialo ze pani kazala przyniesc na jutro owoce bedziemy robic salatke owocowom

Odnośnik do odpowiedzi
Sylwia

Pomoc na pewno się przyda , w roli admina sprawuje się dobrze jeżeli chodzi o zgłoszenia na U@  jako pierwszy leci na Spect i nie ma problemu odróżnić gracza czystego a spalonego  nawet jeżeli chodzi o SGS .

Jestem na tak .

Pozdrawiam ?

• Kocham to! (+1) 1

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Może doświadczenia w ubt nie ma, ale odróżnia spalonego a czystego gracza. Rozpisał nie jednego tak zwanego "czyscioszka" tutaj akurat okazji jeszcze nie miał, ale tylko i wyłącznie dlatego że posiada admina na serwerze na którym gra. Nie raz mówił że chciałby aby ktoś się odwołał by mógł go rozpisać, ale okazji nie bylo. A kolejna para rączek @ Cadency się przyda. Jestem na tak ? 

• Kocham to! (+1) 1
Odnośnik do odpowiedzi
Ex :)

Okres próby od dziś do dnia 11.02.2021, biorąc pod uwagę, że to twoje pierwsze stanowisko takie to pamiętaj, że członkowie UBT chętnie Ci pomogą. Życzę udanej współpracy z @ Dexuu jak i @ Cadency . Po uprawnienia do bansa zgłoś się do @Happy :)

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Kocham to! (+1) 2

sytgnartufa.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 Dusz

Brak zarejestrowanych Dusz przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. | Regulamin | Warunki użytkowania | Polityka prywatności.