Skocz do zawartości

Nowy styl Forum

Znalazłeś jakiś błąd

lub masz propozycję zmiany?

Wyślij zgłoszenie

Głosuj na serwery

Zapraszamy do głosowania

na nasze serwery!

Głosuj

rekrutacja

Nie zwlekaj, i już dziś złóż podanie

aby wesprzeć Administrację!

Złóż podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jako, że ruszył serwer Mixowy, może bylibyście zainteresowani zorganizowaniem Ligi? W wielkim skrócie - organizujemy się w kilka drużyn, a w skład każdej z nich wchodzi 5 graczy, w każdej grupie będzie 1 kapitan. Ustalamy terminarz rozgrywek, i w wyznaczonych terminach drużyny grają ze sobą, a zwycięzce wyławiamy na drodze eliminacji. Oczywiście wszelkiego rodzaju statystyki będą prowadzone przez Koordynatora/Opiekuna Ligi. Nagroda dla najlepszej ekipy to kwestia już do dogadania, na pewno VIP na jeden, bądź wszystkie serwery. Tylko, że jeżeli organizować, to przydałoby się trochę więcej drużyn jak 2-3. Tak ze 4-5 byłoby super. 😛 Co o tym myślicie? No chyba, że będzie za mało osób, to można zrobić mniejsze drużyny, np. 2-osobowe, 3-osobowe itp. 

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Hmm... 1
  • Kocham to! (+1) 4
  • Super! (+1 pkt) 1

pobrane.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za! Chętnie zagram i zmierze z innymi graczami! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak, chętnie też zagram ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu proponuję mieszane składy. 

Bez ustawionej drużyny która na samym starcie pewna będzie zwycięstwa z każdym. ;) a losowanie drużyn robiła by osoba która by zajmowala się o to twoja propozycja. 

• Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Haha 1
  • Super! (+1 pkt) 1
  • Dzięki! (+1 pkt) 1

received_192169495497688.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem na tak, chętnie bym w coś takiego poklikał  i popieram @ The Notorious . Granie w losowo wybranej drużynie da większy balans w tej całej rozgrywce.

• Super! (+1 pkt) 1

Siema to ja ten 10/10 typ🌹

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uuu, brzmi nieźle 

Jak coś to chętna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę wypadłem z gry ale to jest jak jazda na rowerze :) jasne że jestem na tak i proste że chcę wziąć udział w tym przedsięwzięciu

1204168c1e1456a5.gif.3554640fbb016c8ec11b02d52c76b9a4.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Losowe drużyny sprawią, że to będą po prostu MIXy, a nie Liga, w której wygra  najlepszy, więc nie wiem w takim układzie jak chcecie sobie wyobrazić wyłowienie zwycięzców robiąc co chwile losowanie.

pobrane.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy gracz który będzie gral, może dostawać pkt np wygrana drużyna 3pkt przegrana 1pkt (za wstawienie się na mecz) 

I kazdy gracz sam na siebie zdobywa pkt to było by bardziej rozsądne. ;) i w tedy osoba która wygra z największą ilością pkt dostanie nagrodę w postaci VIPA czy czegos innego. 

Chyba, że masz tylu znajomych gdzie każdy z nich będzie grał mixa czyli jak to napisałeś 5 czy 6 drużyn. Prosta matematyka 25/30graczy minimum potrzebujesz do takiego turnieju. A organizować ligę gdzie każdy będzie musiał mieć swoją drużynę na tą chwilę moim zdaniem nie wyjdzie. Więc proponuję byś zastanowił się nad moja propozycja która ma wieksze szanse. 👌🏻

Inaczej to wyjaśnię @ Xzentley

Głupi przykład miałeś  z "wojna sieci"  na samym starcie zapisało się chętnych 10 tak do 15, czyż nie? A później finał był taki, że została piątka/szóstka  czyli 

@ Kacper ❤

@ MiX(eP)

@ Fatal

@ qwerty

@ Creative

@ BHeaTG

Znajdź resztę chętnych którzy na 10000% będą uczestniczyć 

• Super! (+1 pkt) 1

received_192169495497688.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by było zapisywać zwycięstwa i porażki każdego z uczestników i wtedy wymyślić od którego miejsca do którego są jakie nagrody plus ten co zajął 1 miejsce dostałby specjalną rangę na forum, że był MVP tej ligi. Albo byłyby losowania tylko pierwszego dnia i w takim składzie byśmy zostali na stałe. (To tylko suche propozycje jbc :D) @ Xzentley, @ The Notorious Jak to widzicie?

• Hmm... 1

Siema to ja ten 10/10 typ🌹

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem najbardzie za... 
FAjnie bylo by z Tymi punktami.. 
mozna by bylo tez stworzyc takie drozyny slabsze mocniejsze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosta matematyka? Ja Ci pokażę prostą matematykę - zapisze się 10 graczy, to robi się składy 2 osobowe, i masz 5 drużyn.

Co do reszty, ja swoje zdanie wyraziłem, teraz niech gracze decydują na jakich warunkach chcą grać. 

Czy losowe składy czy drużynowe. 

Można też zagrać solówki 1vs1, i wtedy to by było najlepsze rozwiązanie i najbardziej uczciwe/wiarygodne/itp./itd.

• Haha 1

pobrane.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ The Notorious  Zgłosiło się 15 osób, a ci którzy może mają troszkę mniejszy skill zostali pominięci? ale co się w tym liczy FUN czy RYWALIZACJA?  - nikt do mnie nie napisał, chętnie zagrałbym.

Co do samego pomysłu, jestem za.  Ligę można po prostu zrobić że jeżeli będą 4 drużyny po 5 osób, to na sztywno umówić się na każdy piątek,sobotę etc na daną godzinę  z tygodniowym wyprzedzeniem  - wypada ci 1 osoba z drużyny = gramy w 4. - wypadają 2 = oddajemy mecz WA.

A co do mieszanych składów - w sumie spoko opcja, można też by zrobić żeby się zbijać na TS3 - wybieramy 2 osoby ma TS, które wybierają, każdy zbiera 5 osób z TS, wbijamy na serwer i ogień..

Pamiętajcie, FUN FUN FUN.. 

Pozdro.

• Lubię to! (+1 pkt) 1

pre_1474643585__minionki.gif.4d248b4993ace6c08d38c210b93a86b4.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+1 

Również chętny :)

• Lubię to! (+1 pkt) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainteresowany. Grałem z wami i było całkiem przyjemnie :)

Czekam na kontakt 

• Lubię to! (+1 pkt) 1

qJsdv6F.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak 

Czekam na Kontakt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę @ Xzentley @ HollowMan  o ostateczną odpowiedz w temacie dot. Ligi.

Wówczas temat zamykam, administracja otworzy temat jak będą kolejne informacje do omówienia.

pre_1474643585__minionki.gif.4d248b4993ace6c08d38c210b93a86b4.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

CS-Hades.pl to nie tylko Forum i Serwery.

Nie zwlekaj, i już dziś dołącz do Naszych grup:

• Dodaj nową pozycję...