Skocz do zawartości

Głosuj na serwery

Zaprszamy do głosowania na nasze serwery!

Głosuj

Wesprzyj Nas

Przekaż datek, aby wesprzeć społeczność!

Wpłać

Własna ranga

Wyróżnij się i stwórz własną rangę!

Stwórz
[CS:GO] Only Mirage | NOWY SERWER | Zapraszamy na nowy serwer: 54.37.239.255:27015 !!!
[CS 1.6] COD:MOD 4501 | NOWY SERWER | Zapraszamy na nowy serwer: 145.239.16.135:27015 !!!
[CS:GO] Surf+RPG | NOWY SERWER | Zapraszamy na nowy serwer: 145.239.26.142:28015 !!!

odbanowany Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

-Twój Nick: Paverell

-Nick Admina banującego: I am burt

-Powód Bana: Ab

-Twoje STEAM_ID: STEAM_1:0:784259229

-Opis Sytulacji:Bana dostałem  po tym jak ''I am burt'' dostał ode mnie głowę na Westwoodzie 
wychylając zza dachu a ja stałem w oknie i czekałem tylko aż wychyli, nagle poszedł na specta, po jakiś 2 minutach
dostałem perma za AimBota.

-Screen/demo: https://www96.zippyshare.com/v/FmFPXhvo/file.html  nowy link bo dałem nie to co trzeba XD
Edytowane przez Paverell
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja wygląda tak:
Dostałeś bana za cheatowanie. Możliwe, że jest to ban niesłuszny, ale nie patrząc już na bana za cheatowanie to wbiłeś na serwer z aktywnym banem. 
@ el_jefe na rozpisanie demka masz od tego momentu 24h, powinieneś mieć od momentu wrzucenia demka, ale myślę, że ten czas możemy zaliczyć na poczet bana na tydzień jeżeli takowy będzie miał miejsce. Mile byłoby widziane jakbyś zrobił to jak najszybciej ^^ 

4.12. Granie na aktywnym banie -> Ban [1 Tydzień]

Pozdrawiam ^^

//Edit

Bana za AB zedytowałem na bana na 7 dni.

//EDIT2

To demko nie jest z bana za cheaty tylko z bana na AB. Wbil na serwer i nadpisalo mu się demko. Musimy czekac na demko hltv, później je tu wrzucę więc radzę śledzić temat. @ el_jefe

Edytowane przez Dexuu
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
Odnośnik do odpowiedzi

http://789900.node21.pukawka.pl/hltv-2011251804-de_westwood_big-1606323840-1606325100.zip - Oto demko HLTV. 

Admin banujący @ el_jefe proszę o rozpisanie sytuacji.

mamo bo mi sie przypomnialo ze pani kazala przyniesc na jutro owoce bedziemy robic salatke owocowom

Odnośnik do odpowiedzi

@ Dexuu pisząc to nie wziął jeszcze pod uwagę, że będzie potrzebne demko HLTV, do którego chwilowo nie było powszechnego dostępu. Dlatego biorąc pod uwagę to oraz fakt, że twój ban za wchodzenie na aktywnym i tak potrwa jeszcze do 2 grudnia, to pozwolę sobie przedłużyć czas na wyjaśnienia admina do 24h od momentu wrzucenia demka HLTV (dzisiaj do godziny 23:08). 

• Lubię to! (+1 pkt) 1

mamo bo mi sie przypomnialo ze pani kazala przyniesc na jutro owoce bedziemy robic salatke owocowom

Odnośnik do odpowiedzi

Doszła do mnie informacja, że admin banujący@ el_jefe  nie zamierza rozpisać dema HLTV. Demo zostało przejrzane przez UBT i nie zostało znalezione tam nic podejrzanego. @ Paverell twój ban za "Czitowanie" został zniesiony, niestety podczas bana wszedłeś na serwer, więc twój ban za "AB", czyli za wchodzenie na aktywnym banie zostaje - zapraszamy na serwer 2 grudnia :) 

W myśl regulaminu działu "odwołaj się od bana":

Admin CS:GO Moda @ el_jefe zostaje ukarany 1 ostrzeżeniem*.

*3 ostrzeżenia mogą zakończyć się degradacją

• Kocham to! (+1) 1

Odnośnik do odpowiedzi

ub_on.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...