Skocz do zawartości
Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji na CS-Hades.pl
SquDoster

podanie odrzucone [Moderator] Joker

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Staż na sieci: od 18 września 
Ile dziennie jesteś na forum: z 2h ale teraz postaram się być 3-5h
Jakie masz doświadczenie ?: Dobre
Jaki dział Cię interesuje: mogą być wszystkie
Kilka zdań o sobie: Siemka Jestem Dawid Mam Lat 16 Uczę Się w Szkolę Technikum Jako Informatyk Technik e-sport dużo siedzę przed komputerem bo albo gram w gierki takie jak cs:go lol fifa gta itp albo siedzę sobie na forum i pisze i gadam na ts3 często :).
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Zły 2
  • Nie podoba mi się! (-1 pkt) 1

xWIZeMd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

Przeczytałem wiadomości @ Withong i czegoś takiego nie powinno mieć miejsca 😉 

Edytowane przez !Kryst3Q
  • Super! (+1 pkt) 1

HWoLaOj.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nadal kłamiesz w podaniach? Zabawiasz się w drugiego letdown'a? Jestem tego pewien, że nie masz 16 lat, ponieważ nie przeszedłeś jeszcze mutacji głosu. Brzmisz jak typowy 12 latek. Poza tym moderator musi posługiwać się poprawną polszczyzną, a Ty czasami popełniasz błędy ortograficzne, do tego nie zwracasz w ogóle uwagi na znaki interpunkcyjne (widać nawet w podaniu) z czego bardziej wnioskuję, że nie masz 16 lat. Ostatnio widzialem Twoje podanie na forum Slodzika na rangę UBT. Podobno tutaj chciałeś UBT, no ale wymagania za trudne dla Ciebie, więc poszedłeś tam, gdzie jest łatwiej. Latasz po forach i pchasz się na rangi. Jestem na duże nie! 

• Super! (+1 pkt) 1
By Psychol !!! ,

Proszę byś mi podał link do jego podań w wiadomości prywatnej.

withong.png.5e0c5a9fb7b7979ff841e7c4d6721255.png

By !Kryst3Q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam Cie jutro o godz 15.00 na ts3,  IP znajdziesz w tabeli serwerów. 

• Dzięki! (+1 pkt) 2

psychol.png.80d43744c2408d32f2bdfe828f3d2e6c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wcześniej rozmawiałem z autorem tematu i pozwoliłem mu złożyć podanie na moderatora za jakiś czas. Duży plus, że odrzucenie podania nie zniechęciło go, i cierpliwie poczekał na odpowiedni moment. Co do reszty informacji, ja ogólnie nie mam nic przeciwko - każdemu należy się szansa, jeżeli na nią zasługuje, ale my jako właściciele szukamy na prawdę ogarniętych i odpowiedzialnych osób na poszczególne stanowiska. Jeżeli nie masz odpowiedniego wieku, to i tak napisz w podaniu prawdziwy wiek. Lepiej napisać prawdę, bo wtedy zyskujesz na zaufaniu, a pisząc nieprawdę, którą zawsze można prędzej czy później zweryfikować, bo kłamstwo ma krótkie nogi, to tracisz na zaufaniu. Oczywiście chyba nie muszę pisać, że aktywne działanie na konkurencyjnych Forach mając u Nas wysokie stanowiska i na odwrót jest niedozwolone. Co do podania. Jeżeli weryfikacja przebiegnie pomyślnie - szansę dostaniesz. 

• Kocham to! (+1) 1
  • Dzięki! (+1 pkt) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie

- Wiek i on ma 14 lat nie 16  

- doświadczenie 

- nie nadaje się na te stanowisko 

Edytowane przez rai.

m1zirPT.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

+kazdemu szansa sie nalezy 

-nawet jesli ma te 14 lat to co troche lipa ze oklamal ale nie rob tak wiecej to tracisz na zaufaniu

+/- godziny spedzone na forum postaraj sie siedziec te 3 godziny 

+ doswiadczenie nie wiem ile z tego prawdy ale masz moje zaufanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o Odpowiedz na kilka pytań  @ SquDoster  🙂

Ile tak naprawdę lat masz? Jak masz niby 16lat a inni mówią, że 14 to jak to jest. W tej kwestii proszę o natychmiastowe wyjaśnienie ponieważ ktoś tu nas w balona robi albo Ty albo Oni. 

Czemu poszedłes do @Slodzik

Jak chcesz pomóc jako moderator skoro ja, @ ToJa! @ rai. @ Xzentley jak i @ Withong mamy moda? 

I co się stało, że niby wróciłeś i podanie zlozylesz? 

Co nie wypaliło u @Slodzik ?? 

• Dzięki! (+1 pkt) 1

psychol.png.80d43744c2408d32f2bdfe828f3d2e6c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze mam 16 lat po 2 u @Slodzik poszedlem tylko bo miałem mu pomóc i dostać j@ ale nie pomogłem i nie dostałem proste 🙂

xWIZeMd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kłam bo masz 14 lat i po co kłamiesz każdego? 

m1zirPT.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, letdown. napisał:

Nie kłam bo masz 14 lat i po co kłamiesz każdego? 

kur.. mordo po chuj klamiesz ty co piszesz kłamstwo bo się plułeś do mnie bo mi ts3a mi rozwaliłes i teraz piszesz ze mam 14 lat ?? 

• Nie podoba mi się! (-1 pkt) 1

xWIZeMd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba, która chce dostać moderatora używa słów "po chuj" nie wiem czemu reagujesz w taki sposób zamiast rozwiązać sprawę w kulturalny sposób oraz jak na 16 latka przystało powinieneś składać spójne zdania, które są zrozumiałem. Ja czytając tą wypowiedź wyżej musiałem się zastanawiać o co chodzi. Temat zostaje zamknięty, a ranga nie zostaje przyznana. 

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Kocham to! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w8eDaVs.png.f63e59bd99c23621c2fcdb3fe725e53f.png

• Kocham to! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...