Skocz do zawartości
BlackDark

podanie odrzucone Podanie o Opiekuna

Rekomendowane odpowiedzi

-Serwer: CS:GO MOD

-Nick: BlackDark

-Imię: Miłosz

-Staż gry w CS: od dzieciaka gram mysle ze z 10 lat

-Staż gry na serwerze: 24H (mniej niz wymagane ale gram sporo godzin dziennie)

-Znajomość amxx: no tak szczerze 2/10 ale spokojnie szybko ogarne

-Doświadczenie w byciu opiekunem: ani razu nie byłem niestety :(

-Dlaczego Ty?: myśle ze jestem osobą ogarniętą gram codziennie po kilka godzin na serwerze, zna mnie też  dość spora ilość osób (niektorzy nawet radzili zebym złożył to podanie). gram ranem, wieczorami oraz nocą czasami zdarzy się że na serwerze nie ma admina/opiekuna i dzieje sie troszeczke cyrk. to tyle ode mnie za bardzo nie będe sie tutaj rozpisywać ;d

Ps. kupie cs'a na steamie jeśli podanie zostanie zaakceptowane bo wiem ze jest gierka na steamie wymagana ;d 
miłego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podanie_off.png

ezgif.com-gif-maker.gif

ezgif.com-video-to-gif.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów CS-Hades.pl została założona z myślą o graczach. Naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczności graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność. Natomiast Gry, konkursy i zabawy to to co ma wam umilić czas na forum. Wejdź i rozgość się. Przekonaj się jak miło można spędzać z nami czas, dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Administrację tworzą osoby profesjonalne i dorosłe. Mamy ambitne cele ale mamy też zasoby i wiedzę, żeby te cele osiągnąć.

• Dodaj nową pozycję...