Skocz do zawartości
HADES

Cheaty na Chatboxie

Rozmowy o cheatach  

16 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Czy uważasz, że zwykła wymiana się doświadczeniami przez użytkowników związanymi z cheatami, bądź rozmawianie o nich (nie nakłanianie/reklamowanie) na Chatboxie powinno być zakazane?Rekomendowane odpowiedzi

TAK: jest to temat tabu, który niszczy reputację forum, gdy się rozmawia o cheatach na Chatboxie. Źle świadczy o forum i Administracji, która nie reaguje. Nie chcę więcej tego czytać!

NIE: ponieważ nie przeszkadza mi rozmowa o cheatach na Chatboxie, dodatkowo mogę się o nich czegoś nowego nauczyć. Dopóki nikt nie nakłania do używania, to nie mam z tym problemu!

  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Haha 2
  • Nie podoba mi się! (-1 pkt) 1
  • Dzięki! (+1 pkt) 1

pobrane.jpg

 

HalfLife001.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

temat_off.png

 

  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Kocham to! (+1) 1

pobrane.jpg

 

HalfLife001.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów CS-Hades.pl została założona z myślą o graczach. Naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczności graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność. Natomiast Gry, konkursy i zabawy to to co ma wam umilić czas na forum. Wejdź i rozgość się. Przekonaj się jak miło można spędzać z nami czas, dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Administrację tworzą osoby profesjonalne i dorosłe. Mamy ambitne cele ale mamy też zasoby i wiedzę, żeby te cele osiągnąć.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...