Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: BananoweZycie

Link do profilu banid: https://banid.pl/kto?to=0:1:3679897

Staż w ocenianiu demek i screenów: Myślę moim zdaniem dobre , miałem już nie raz tą rangę.  :)

Kontakt (steam/gg): https://steamcommunity.com/profiles/76561197967625523

Dlaczego Ty?: Można powiedzieć że siedzę na forum pare godzin i ciągle je przeglądam więc mógłbym czasami szybko zareagować oraz sprawdzić danego graczy gdy wrzuci ssy lub odwoła się od bana :)

Edytowane przez An0nym0us
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem na Tak

+ Steam.

+ Wiek.

+ Admin.

+ Aktywnosc.

+ Doswiadczenie.

Edytowane przez False987
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ShabbyFabulousKentrosaurus-small.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak 

+Ogarnięty

+Doświadczenie

+Wiek

• Lubię to! (+1 pkt) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aphesia

Bez urazy, ale jestem na NIE.

Masz 1.658 godzin w 1.6, widziałem Cię na dd2 to raczej nie błyszczałeś formą, może to słaby wyznacznik, ale masz K/D 1.4 na serwerze, gdzie nie oszukujmy się nie grają wybitni zawodnicy, wiem bo odwiedzałem kilka razy i nawet nie widziałem ani jednego steama, tylko graczy co błąkali się po mapie. Także jeżeli mam być szczery. nie chciałbym żebyś oceniał moje demka, tudzież innych graczy. Tutaj na sieci nie dzieję się aż tak dużo, żeby @ qwerty czy @ Dexuu  by sobie z tym nie poradzili, tym bardziej grając z nimi, bądź na nich, widzę kolosalną różnicę między Twoim poziomem rozgrywki a ich. Nie odbieraj tego personalnie, bo nie mam nic do Ciebie, po prostu to obiektywna opinia z mojej strony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzanie ss'ow czy demek nie jest takie łatwe jak sie wydaje. O ile z demkiem są mniejsze problemy, o tyle z ss'ami są dość spore. Nie wystarczy tylko pobrać paczkę otworzyć i zobaczyć czy wszystko wyglada normlanie.

Nie rozpisałeś się.

Nie przekonujesz mnie swoim doświadczeniem.

Również nie mam nic do ciebie ale uważam, że gdy starasz się o rangę na tak ważne stanowisko musisz bardziej siebie ,,sprzedać". Twoje podanie jest po prostu bardzo ubogie.

• Lubię to! (+1 pkt) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

+ogarniety

+admin

+odpał serwera go mod :)

+Kulturalny 

+Wiek

+Steam

poza tym każdemu należy się szansa nawet już nie po to żeby pełnić ta funkcję cały czas ale żeby nabrać doświadczenia

jestem na tak i tyle :D 

powodzenia bananku

• Dzięki! (+1 pkt) 1

sygegzef.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszę tak, może i jestem nowym użytkownikiem, ale pozwolę się wypowiedzieć na podstawie wymagań i moich doświadczeń, które nabyłem na wcześniejszych forach na temat Twojego podania. Zacznijmy od wymagań:

+ posty;

+ staż;

+ brak warnów (bardzo ważne jeśli chcesz posiadać rangę moderacyjną);

+ sens postów (powiem tak, przeglądnąłem sobie Twoje wypowiedzi lub tematy, które założyłeś i nie mam przeciwskazań. Nie robisz tego co inne osoby, czyli pisanie bez sensownych postów tylko po to aby nabić posty. Wypowiedzi są dobrze i estetycznie sformułowane + tematy, które zakładasz są z sensem i z celem). 

+ posiadasz admina na serwerze, co daje już dużą informację czy odróżniasz czystych graczy od czitów.

+/- nie wiem jak to jest przy sprawdzaniu demek i screenów, jeśli miałbym mieć 100% pewność czy się nadasz, to osoba która Cię przyjmie powinna zrobić Ci test na podstawie wysłania screenów i demek w celu weryfikacji doświadczenia. 

Do samego podania nie mam zastrzeżeń. Napisane w miarę możliwości dobrze. Nie wiem co z zachowaniem, ludzie Cię dobrze znają, więc oni zdecydują, ale nie widziałem w skargach na Ciebie zażaleń, które mogłyby Cię skreślić z tej posady. Masz moje tak! :)

• Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dzięki! (+1 pkt) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Test zdany na +

Podanie przyjęte :)

ezgif.com-gif-maker.gif
80EF4DD1-3734-4A5A-AAD9-2941C1DD5940.jpeg

ezgif.com-video-to-gif.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podanie_on.png

ezgif.com-gif-maker.gif
80EF4DD1-3734-4A5A-AAD9-2941C1DD5940.jpeg

ezgif.com-video-to-gif.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów CS-Hades.pl została założona z myślą o graczach. Naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczności graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność. Natomiast Gry, konkursy i zabawy to to co ma wam umilić czas na forum. Wejdź i rozgość się. Przekonaj się jak miło można spędzać z nami czas, dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Administrację tworzą osoby profesjonalne i dorosłe. Mamy ambitne cele ale mamy też zasoby i wiedzę, żeby te cele osiągnąć.

• Dodaj nową pozycję...