Skocz do zawartości
HADES

Międzysieciowa Eurowizja

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jeden z Administratorów konkurencyjnej sieci - @ ^^^MaLIk^^^  organizuje tzw. konkurs piosenki, a polega to na tym, że:

 

"Każda sieć decydująca się na wzięcie udziału w konkursie, zobowiązana jest wybrać kandydata, który dzielnie będzie reprezentował swoją sieć śpiewając dowolny utwór podczas oficjalnego finału konkursu, który odbędzie się 06.09.2020 o godzinie 18:00. Każda sieć również wybiera jedną osobę od siebie, która przyznawać będzie punkty każdej innej sieci z wyjątkiem swojej w punktacji 10 dla najlepszej, 9,8,7 itp.

Na oficjalnym finale po wystąpieniu każdego reprezentanta punkty przyznaje Jury, właśnie składające się z 12 członków po jednej osobie z każdej sieci. Tydzień przed oficjalnym finałem, na każdym forum zostanie stworzony temat w którym głosować będzie mogła publiczność, czyli użytkownicy swoich sieci na jednej stronie, czyli oszustw nie będzie. Po zsumowaniu punktów wyłonimy zwycięzców.

Dla zwycięzcy przeznacza 200 zł + fanty na sieci z której uczestnik pochodzi. Jeśli znajdą się sponsorzy, którzy zechcą dać coś od
siebie, pula podniesie się. Cała impreza odbywać się będzie na konkursowym TeamSpeaku."

 

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany wzięciem udziału w konkursie, i chciałby tym samym reprezentować naszą społeczność CS-Hades, wówczas zapraszam do zgłoszenia się w tym temacie, wszelkiego rodzaju pytania bądź nawet zaproponowanie swojego kandydata, który mógłby wziąć udział również mile widziane.

 

Dziękuję użytkownikowi @ ^^^MaLIk^^^  za zaproszenie do udziału w konkursie, a ja zapraszam do złożenia swojej kandydatury. :) 

 

  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Haha 2

pobrane.jpg

 

HalfLife001.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

temat_off.png

 

By HADES,

Powód: Brak zainteresowania


pobrane.jpg

 

HalfLife001.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów CS-Hades.pl została założona z myślą o graczach. Naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczności graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność. Natomiast Gry, konkursy i zabawy to to co ma wam umilić czas na forum. Wejdź i rozgość się. Przekonaj się jak miło można spędzać z nami czas, dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Administrację tworzą osoby profesjonalne i dorosłe. Mamy ambitne cele ale mamy też zasoby i wiedzę, żeby te cele osiągnąć.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...