Skocz do zawartości
HADES

Wsparcie finansowe

Rekomendowane odpowiedzi

Wsparcie finansowe CSH

 

W tym temacie znajdziesz niezbędne informacje nt. wsparcia administracji w finansowaniu serwerów CSH. Jeżeli masz wolne środki na koncie i chcesz pomóc, możesz za pomocą widgetów wspomóc wybrany serwer (DD2/FFA). Wpłacając środki na CSSetti.pl - pieniądze są wykorzystywane do zakupu reklam dla serwerów, natomiast na 1s1k.pl - środki są pokrywane na utrzymanie serwerów na hostingu.

 

1. DD2

 

Widget CSSetti.pl

Widget 1s1k.pl

 

2. FFA

 

Widget CSSetti.pl

Widget 1s1k.pl

 

Istnieje także możliwość wsparcia na serwerze kupując VIP'a za pomocą komendy /sklepsms. Środki z tego tytułu są przekazywane na konto CSSetti.pl Administracji. Oferujemy także możliwość przelania pieniędzy na konto bankowe, lecz w tym celu należy zgłosić się na PW do wybranego Właściciela: @ Xzentley/@ Psychol !!!  lub Administratora @ BiałaMewa`, aby dostać dane do przelewu.

 

Każdy kto wpłaci bezinteresownie min. 20 zł na rozwój CSH zostanie nagrodzony rangą Donator. W tym celu, po przelaniu środków wybraną formą, proszę o napisanie postu w temacie "Ranga Donator" wraz z informacją nt. wpłaconej kwoty. 

 

Każda złotówka się liczy i każde wsparcie na rzecz rozwoju CSH doceniamy. Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

 

Z pozdrowieniami,

Administracja CSH

  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Super! (+1 pkt) 1

pobrane.jpg

 

HalfLife001.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów CS-Hades.pl została założona z myślą o graczach. Naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczności graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność. Natomiast Gry, konkursy i zabawy to to co ma wam umilić czas na forum. Wejdź i rozgość się. Przekonaj się jak miło można spędzać z nami czas, dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Administrację tworzą osoby profesjonalne i dorosłe. Mamy ambitne cele ale mamy też zasoby i wiedzę, żeby te cele osiągnąć.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...