Skocz do zawartości

Głosuj na serwery

Zaprszamy do głosowania na nasze serwery!

Głosuj

Wesprzyj Nas

Przekaż datek, aby wesprzeć społeczność!

Wpłać

Własna ranga

Wyróżnij się i stwórz własną rangę!

Stwórz
[CS:GO] Only Mirage | NOWY SERWER | Zapraszamy na nowy serwer: 54.37.239.255:27015 !!!
[CS 1.6] COD:MOD 4501 | NOWY SERWER | Zapraszamy na nowy serwer: 145.239.16.135:27015 !!!
[CS:GO] Surf+RPG | NOWY SERWER | Zapraszamy na nowy serwer: 145.239.26.142:28015 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Emipod

Nick admina na którego składasz skargę: Oskar53

Dokładny czas zdarzenia:  około 16;00

IP/STEAM_ID: nie wiem kogo dodac więc nie dodaje.

Opis sytuacji: Gramy sobie fajnie mapy, a tu wchodzi nagle delikwent, który  nie ma mutacji  jest ciągle pouczany przez jednego z administratorów w trakcie trwania mapy, ale niestety nic sobie z tego nie robi zostaje raz wywalony z serwera, ale sytuacja dalej się nie zmienia . Najlepsze jest to, że zwraca innym "młodszym" od siebie, że mikrofon jest od  +16 i sie wydziera.

Serdecznie mam dosyć słuchania takiego osobnika tak jak i połowa tego serwera.

Dowód (demko/ss) Admini byli na serwerze więc chyba demka nie potrzebujemy.

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi zapewne o tego pana (zwyły gracz     CS:GO Mod    145.239.20.86:27060 )

https://www.gametracker.com/player/oskar53/145.239.20.86:27060/

Lepiej napisać do admina na [email protected] co cie dręczy (klikasz "U" piszesz @ przed wiadomością )  i też jeśli sytuacja wyglądała tak jak opisujesz to admini powinni dać bana wedle zapisów regulaminu :) Ale co do czego admin musi najpierw dać ostrzeżenie a potem kick/ban więc ciężko o inne postępowanie chyba że lekko wykroczyłby za swoje uprawnienia :D

Tu masz poprawną wersje zgłoszenia (przypominam cs-go mod nie ffa.)

Serwer ffa jest wyłączony :)

1. Twój Nick -

2. Nick oskarżonego -

3. Data i godzina zdarzenia -

4. Mapa -

5. Opis sytuacji -

6. Dowody (demko/screeny/świadkowie) -

Edytowane przez BHeaTG
Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, BHeaTG napisał:

Lepiej napisać do admina na [email protected] co cie dręczy (klikasz "U" piszesz @ przed wiadomością )  i też jeśli sytuacja wyglądała tak jak opisujesz to admini powinni dać bana wedle zapisów regulaminu :) Ale co do czego admin musi najpierw dać ostrzeżenie a potem kick/ban więc ciężko o inne postępowanie chyba że lekko wykroczyłby za swoje uprawnienia :D

Sytuacja wyglądała tak jak opisałem. Admin wykopał delikwenta, ale on dalej gada i gada..

Nikt z adminów nie chce go zmutować więc napisałem na forum ..

Mógłbyś powiadomić administracje serwera o tym Oskarku, żeby został zmutowany ?,

Albo przenieść skargę na odpowiedni dział ?

Właśnie widze, że pomyliłem serwery już będę wiedział :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • Junior Admin

Nick admina który był na serwerze?

ezgif.com-gif-maker (1).gif

➤⠀S⠀P⠀E⠀C⠀S

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬⠀▬▬▬⠀▬▬⠀▬

CPU: Intel Core i9-10850k 4.9Ghz

CPU AIO Cooling: NZXT Kraken z63 280mm

RAM: Corsair Vengeance RGB PRO 16GB 3600mhz

GPU: Nvidia Geforce RTX 2060 Ventus 6GB

Motherboard: MSI MPG Z490 Gaming PLUS

Power Supply: AeroCool Strike-X 1100W

Tower Case: LIAN-LI PC-O11 Dynamic E-ATX Mid-Tower

Keyboard: Razer Huntsman Elite 

Headset: Razer Kraken V2

Mouse: Logitech G502 HERO

Memory: Seagate baracuda 1TB, Kingston SSD 240GB, Samsung 970 EVO Plus 500 GB

Monitor #1: Samsung Odyssey 27" 240hz QLED

Monitor #2: BenQ GW2475H

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Sprawa będzie szybko wyjaśniona

sytgnartufa.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam chłop ciągle dyskutuje poleca jakiś swój kanał na yt mieli mieli gry nie słyszeć A jak ktoś mu zwróci uwagę to Od razu toxic się odpala 

• Lubię to! (+1 pkt) 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Po 1. Nie zostałem poinformowany o tym, że mam wejść na forum zobaczyć skargę na kogoś, kto nie jest w administracji.

Po 2. nie moge sobie od tak banować graczy, (regulamin).

Po 3. oskarek53 czy jak miał ten gracz został pouczony dwa razy, nie posłuchał, więc dostał kicka, wszedł po jakimś czasie na serwer i gdy ja byłem, to się nie odzywał, dopiero gdy wyszedłem z serwera.

Po 4. info może dawać i to tylko robił, gdy ja byłem.

Edytowane przez młodyV1
  • Zły 1
  • Super! (+1 pkt) 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, młodyV1 napisał:

Witam.

Po 1. Nie zostałem poinformowany o tym, że mam wejść na forum zobaczyć skargę na kogoś, kto nie jest w administracji.

Po 2. nie moge sobie od tak banować graczy, (regulamin).

Po 3. oskarek53 czy jak miał ten gracz został pouczony dwa razy, nie posłuchał, więc dostał kicka, wszedł po jakimś czasie na serwer i gdy ja byłem, to się nie odzywał, dopiero gdy wyszedłem z serwera.

Po 4. info może dawać i to tylko robił, gdy ja byłem.

Chyba sobie kpisz ze mnie wszedłeś na temat, na którym teraz siedzimy, przeczytałeś go i poszedłeś grać dalej. Jest to śmieszne z Twojej strony, że kłamiesz w żywe oczy

Regulamin z tego co widzę mówi 

2.1. Mikrofon jest dozwolony od 16 lat lub po mutacji głosu

4.6. Nadużywanie mikrofonu -> Ostrzeżenie -> Ban [5 minut] -> Ban [1 Dzień]

Jeżeli 3/4 serwera mówi CI, że ów gracz nie ma mutacji i ciągle sobie rozmawia to jaka powinna być Twoja pierwsza reakcja? Chyba nie musze Ci o tym tu pisać.

Co do Oskarka i  Twoich "pouczeniach"

Odkąd gram na serwerze ciągle dajecie znać "Mikrofon od +16 z mutacją" i dzieci dalej sobie rozmawiają i denerwują graczy nie tylko mnie. Dobrze wiesz i słyszysz, ze ten gracz nie tylko podaje info, ale też nagminnie rozmawia więc pisanie tutaj, że wyszedłeś z serwera nic nie znaczy. bo doskonale zdajesz sobie sprawę, że ten gracz łamie regulamin.

Daje info gdzie znajduje się członek przeciwnej drużyny  spoko, ale gadać ciągle o dupie marynie też może? - wydaje mi się że nie.

Osoba bez mutacji może dawać info na czacie pisemnym, bo jest taka możliwość więc nie musi używać do tego mikrofonu.

Mówiąc mi na serwerze, że to jest SKARGA na CIEBIE skłania mnie do założenia, że niestety czytanie ze zrozumieniem  źle ci wychodzi.

Ps. To nie jest atak na Twoją osobę chciałbym tylko i wyłącznie, żeby takie osoby jak Oskarek zostały zmutowane na serwerze permanentnie

Edytowane przez Emipod
Usunęło mi się pół posta,
Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Emipod napisał:

Chyba sobie kpisz ze mnie wszedłeś na temat, na którym teraz siedzimy, przeczytałeś go i poszedłeś grać dalej. Jest to śmieszne z Twojej strony, że kłamiesz w żywe oczy

Regulamin z tego co widzę mówi 

2.1. Mikrofon jest dozwolony od 16 lat lub po mutacji głosu

4.6. Nadużywanie mikrofonu -> Ostrzeżenie -> Ban [5 minut] -> Ban [1 Dzień]

Jeżeli 3/4 serwera mówi CI, że ów gracz nie ma mutacji i ciągle sobie rozmawia to jaka powinna być Twoja pierwsza reakcja? Chyba nie musze Ci o tym tu pisać.

Co do Oskarka i  Twoich "pouczeniach"

Odkąd gram na serwerze ciągle dajecie znać "Mikrofon od +16 z mutacją" i dzieci dalej sobie rozmawiają i denerwują graczy nie tylko mnie. Dobrze wiesz i słyszysz, ze ten gracz nie tylko podaje info, ale też nagminnie rozmawia więc pisanie tutaj, że wyszedłeś z serwera nic nie znaczy. bo doskonale zdajesz sobie sprawę, że ten gracz łamie regulamin.

Daje info gdzie znajduje się członek przeciwnej drużyny  spoko, ale gadać ciągle o dupie marynie też może? - wydaje mi się że nie.

Osoba bez mutacji może dawać info na czacie pisemnym, bo jest taka możliwość więc nie musi używać do tego mikrofonu.

Mówiąc mi na serwerze, że to jest SKARGA na CIEBIE skłania mnie do założenia, że niestety czytanie ze zrozumieniem  źle ci wychodzi.

Ps. To nie jest atak na Twoją osobę chciałbym tylko i wyłącznie, żeby takie osoby jak Oskarek zostały zmutowane na serwerze permanentnie

Niestety nie mogę dać bana, bo ktoś mi powie, że gadał, a mnie nie było wtedy na serwerze.. Równie dobrze ktoś może powiedzieć, że no np. ty miałeś wh jak mnie nie było i co teraz mam Ci dać bana, mimo, że tego nie widziałem? Nie mogę tak zrobić. Możesz to np. nagrać czy cokolwiek.. Nie wiem, zrobić screena, jak używa mikrofonu, cokolwiek. 
Nie mogę rozdawać banów za darmo.
Nie odebrałem tego jako atak wobec mojej osoby, nie chce żadnych konfliktów.
Zawsze można napisać do mnie steam, jeśli ktoś chce.
Ja nie widzę, co dzieje się na serwerze jak mnie nie ma.. Tak jak pisałem, oskarek dostał ode mnie ostrzeżenie (x2), dostał kicka i po tym dawał już tylko info, gdy ja byłem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Junior Admin

@ młodyV1  zawsze wykonuje swoje obowiązki admina jak należy, nie mogę mu nic zarzucić dlatego dziwi mnie ta skarga. Przypominam również że na serwer jest wgrana komenda /mute która wycisza wybranego gracza. Z graczami którzy nie przeszli mutacji głosu lub krzyczą i denerwują innych, nie powinno być już problemu. Skarge odrzucam 

• Hmm... 1
  • Super! (+1 pkt) 1

➤⠀S⠀P⠀E⠀C⠀S

Odnośnik do odpowiedzi
  • Junior Admin

skarga_off.png

➤⠀S⠀P⠀E⠀C⠀S

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...